| Exposito1 a întrebat:

As vrea sa pariez la o casa online, care mi-o recomandati si daca puteti sa imi explicati cum vin bani de la ei thinking adica cum fac platile.

2 răspunsuri:
| bubulex a răspuns:

Cele mai bune sunt bwin si bet 365 platile se fac prin cardul de credit sau pay pal

| gupal a răspuns:

Eu iti recomand bet365 (eu am cont la ei de cativa ani si nu am avut niciodata probleme). In primul rand iti trebuie un card de debit (recomandat Visa Electron de la ING; daca esti student nu platesti nici un comision de administrare al contului, este pur si simplu gratuit). Cand iti faci cont datele personale trebuie sa corespunda cu cele ale contului bancar, nume, prenume, tot. Ca sa poti sa depui bani trebuie sa ai contul verificat (copie dupa buletin sau datele pasaportului) aici gasesti mai multe detalii dupa inregistrare. Suma minima pe care o depui este de 25 RON depusa direct de pe card (banii intra instant). La retrageri la fel direct de pe card minim 25 RON in cateva zile.
Atentie la cardul de debit, unele fac probleme. ex: initial am avut un mastercard de la bcr si nu am facut nimic cu el