| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

As vrea sa plec de acasă dar nu stiu unde. Vreau sa ma întorc după câteva zile.
Idei?
Nu vreau răspunsuri de genul:nu te duce, nu are sens.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si pe urma sa te vedem la Stirile de la ora 5.

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru darrio2007):

Te ar deranja?

| darrio2007 a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Pe mine nu. Pe tine?

| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu parintii tai!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Venim și noi, ne iei cu tine? Suntem cam 1.192.518 pe aici... ))

| minrest a răspuns:

Poti sa mergi in orice parc si o sa fi facuta posta, jefuita, batuta si facuta posta iarasi la scurt timp dupa ce se duce lumea acasa. Si oriunde te-ai duce, rezultatul va fi acelasi.

| munteanuionvictor a răspuns:

De ce vrei să pleci?

| Raniaa a răspuns:

Pe bancă, în parc.
De ce ai vrea să faci asta?! Crezi că dacă tu pleci de acasă "problemele" sau ce ai tu, se vor rezolva?! Așa vei face și când vei mai crește, vei avea o problemă...și vei da bir cu fugiții?!

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru Raniaa):

Nu,dar in acest moment simt ca nimic nu mai are rost.Nu vreau sa îmi plâng de mila, dar chiar vreau sa plec.

| Raniaa a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Am înțeles, treci printr-o perioadă grea, dar chiar crezi că asta este soluția?! Bun, pleci de acasă...te întorci... dar, crezi că nu vor mai exista din nou probleme de genul?! Nu mai are rost zici, atunci, în loc să te smiorcăi, găsește un rost!

| dalexbun a răspuns:

Ai asa probleme mari?

| Anonima3456 a răspuns:

Dacă îți iubesti părinții nici sa nu îți treacă prin cap sa faci asta! O sa ii sperii de moarte, doar fiindcă ai tu toane proaste! Dacă ai probleme, cel mai bine vorbește cu cineva din familia ta, te asigur ca in felul acesta o sa îți fie mai bine!