| anabels a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare numai pentru baieti, sa vad parerea lor.Cum ar trebui sa se comporte si sa arate fata visurilor voastre? Ar trebui sa fie mai cuminte, sau dimpotriva putin mai rebela?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FlaviuZz a răspuns:

Pai...intre
Adica:nu genul foarte cuminte:nu iese in oras, nu bea nimic, nu merge nicaieri fara parinti ei
Dar nici foarte rebela:iese in fiecare seara, bea pana nu mai poate, fumeaza peste masura, se drogheaza(in cazu asta broken heart )
Deci : Sa iasa in oras o data-de 2 ori pe saptamana(macar), sa bea si ea putin tongue Sa danseze, sa nu fie foarte rusinoasa...

Eu asa vad fata Perfecta...
In legatura cu corpul:sa nu fie foarte "Bombata"(ma refer cand e mica...pe la 20 de ani e fff bine) dar nici "STAFIDA" laughing
Sper ca te-am lamurit tonguetongue

| gOgu_9734 a răspuns:

Pai blonda ochi albastri dimensiuni 80 -90 -90

| anabels explică:

Va rog sa imi mai scrieti raspunsuri! Dau funda!

| anabels explică:

As vrea sa-i transmit ceva lui adrian.Nu cred ca vei putea sa gasesti o fata cu ochi in care sa te pierzi, sa fie frumoasa si inteligenta.Si intr-adevar slabe sanse ai avea sa o gasesti. Oricum mersi de raspuns, mi-a placut! Ai din partea mea o funda.Pa!