| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

As vrea sa stiu cand incepe partea a treia de la Amurg, unde( pe ce program). Imi place foarte mult acest film si as vrea sa-mi dati aceste informatii pentru al vedea.Va multumesc.era sa uit... dau funda raspunsului corect si care sa ma ajute... Abia astepthappy

Răspuns Câştigător
| Bianquis a răspuns:

Pai:
in Romania apare pe 18 noiembrie in toata cinematografele din toata tara. La televizor nu o sa apara deocamndata deoarece de abia va avea premiera

1 răspuns:
| ContesaSiContele a răspuns:

Partea a 3 adica eclipse, HBO

gasesti si pe net filmul si subtitrarea