| AnnonnimGirrl a întrebat:

Am auzit si eu de Gossip Girl.As vrea sa stiu ce e?laughingDaca e film vreau detalii despre el si un link unde il pot vedea.Va multumeesc:X

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici: Ai toate sezoanele si serialele online cu subtitrare
http://www.serialepe.net/2010/04/gossip-girl-serial-online.html
vizionare placuta!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Gossip Girl este un serial pentru adoleşcenţi bazat pe volumele cărţilor cu acelaşi nume. Este un fel de dramă romantică şi foarte suculentă, a întâmplărilor unor copii de bogătaşi, care trăiesc în New York. Acţiunea este plasată mai ales în Upper East Side. Intrigi la New Zork, toată lumea vrea să intre în societate, mai ales un personaj care nu face parte dintr-o familie aşa de bogată şi chestii asemănătoare. Oricum, este super serialul şi a primit critici foarte bune. Mă rog, unii au comentat din cauza faptului că este destul de diferit faţă de cărţi cărti. Oricum, ţi-l recomand. Şi sunt sigură că o să-ţi placă xD
http://www.veziserialeonline.info/gossip-girl
Fundă? =D