| blonda2012 a întrebat:

As vrea sa stiu cate caiete o sa-mi trebuiasa la scoala(liceu cls9) la profil stiinte sociale va rog dau vot sh funda:X

3 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Şi eu sunt la sociale. Ştiu că în principal caiete mari. Cel puţin la mate, română şi istorie îmi voi luat caiete studenţeşti. La biologie (dacă facem) şi la geografie îmi iau caiet mare. la fizică, ce ştiu că o facem îmi iau caiete mici (clasă, teme). Laa logică nu ştiu. o să o întreb pe profă : -? Nu prea ştiu ce materii mai facem laughing). Dar atâta lucru ştiu, şi cel mai important: Întreabăţi profesorii ce caiete vor. Aşa e cel mai bine, crede-mă; d.

| Costea10 a răspuns:

Eu sunt cls 10 si n-am nevoie de mai mult de 4 pe zi laughing laughing

| dianamaria95 a răspuns:

Pai o sa ai cam 19 materii dintre care doua sunt sport si purtare