| gabriela08 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre : Justin Bieber si Dima Trofim? care este mai dragut? cel mai bun raspuns primeste Funda (;

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Fuego e dragut! puppy dog eyes

| Indestructible a răspuns:

Gunoieri. Bibăr şi dima şi toţi ceilalţi sunt nişte gunoieri. Ceea ce-i face populari sunt feţele lor care, după părerea mea, arată de parcă a trecut o căruţă peste ele. Chiar şi bunica mea moartă cântă mai bine decât ei.

| OnlyOlly a răspuns:

Justin Bieber are vocea superba. dar mie cel mai mult imi place Bruno Mars. A scos melodia aia superba cu Lil Wayne - mirror sau Lighters care o canta cu Eminem si Da 5' 9. Dar dintre Justin si Dima eu aleg Justin are vocea super melodiile boyfriend si as long as you love me sunt absolut fenomenale