| electrik_shok a întrebat:

As vrea sa stiu daca e macar o persoana pe-aici care a scapat definitiv de celulita.Peste tot se spune ca nu scapi doar cu lotiuni si creme, ca mai trebuie mult sport si o alimentatie sanatoasa pentru asta. Fac sport de 3 saptamani si ceva in fiecare zi si mananc sanatos (nu folosesc creme anticelulitice) dar nu vad nici o ameliorare.Eu sufar de celulita apoasa si chiar vreau sa stiu daca voi scapa vreo data de ea pentru ca imi cam pierd speranta... Ajutooor! Am uitat sa mentionez ca am doar 15 ani.

4 răspunsuri:
| marry_7650 a răspuns:

Eu am 37 ani si mereu am avut grija de dieta mea sa mananc sanatos, dar de celulita nu am scapat a aparut pe la 20 ani si de atunci fac 4 ore de sport zilnic am scapat de celulita definitiv dar inca nu renunt la sala sport zilnic obligatoriu, ma simt bine si sunt in formabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu observi pentru ca te vezi mereu, dar dupa vreo 2 luni cu siguranta iti spun ca daca o tii tot asa o sa vezi rezultate!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca ai scapat pe moment, odata ce sintem supusi mereu revenirii nu se va putea chema ca am scapat.De coprp trebuie sa avem grija toata viata iar trei saptamini de sport nu pot insemna nimic.

| staysmart a răspuns:

Definitiv nu scapi, dar ameliorari exista. Incearca un masaj anticelulitic cu creme specializate sau zat de cafea, vezi cum trebuie facut aici: http://celulita.org/masaj-anticelulitic-tehnici