| Bubutita a întrebat:

As vrea sa stiu daca in domo sau in altex se pot cumpara telefoane cam de 2 milioane in rate..adica pare stupid sa iti iei un rate o chestie la 2 milioane.dar as vrea sa stiu daca se poate. sper ca da..fiindca daca se poate ma duc chiar si acum si imi iau telefon cu touchscreen si care Samsung e mai bun? As vrea si o sugestie. Fundaa mare:*:*.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca intri pe site la altex la sectiunea telefoane mobile, sau orice alta sectiune, ai sa vezi in partea stanga a ecranului, pe verticala, ca produsele se dau in rate dupa diverse scheme, in functie de tipul de card pe care-l ai, de exemplu cumpara direct online cu 12 rate fara dobanda cu cardul de credit bancpost http://www.altex.ro/telefoane-gps/telefoane-mobile. ai vazut? oricum, stiu ca mai toate dau in rate, cam la fiecare produs scrie si cat e rata pe luna. care Samsung e mai bun n-as sti sa-ti spun, imi pare rau :)