| Sadop a întrebat:

As vrea sa stiu daca minutele internationale ( cele 100, pe mobil ) din extraoptiunea de 6€ sau cea de 8€ de la Orange sunt valabile si in Grecia.
Doar cele pe mobil, nu pe fix.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
poti folosi minutele sau mesajele internationale catre mobil incluse in optiunile de 6, 8, 10 si 12 euro credit pentru a apela numere din tari ale Uniunii Europene (asadar, inclusiv Grecia), cu exceptia prefixelor din lista de aici http://www.orange.ro/prefixe/.
O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| anca5elena a răspuns:

Da sunt valabile in toata europa