| Zady a întrebat:

As vrea sa stiu daca raspunsurile caer le-am dat in trecut au ajutat pe cineva... cei carora v-am raspuns la intrebari spuneti o parere

6 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Raspunsurile tale sigur au ajutat pe cineva...chiar daca nu la cei carora le-ai rasp, insa iai indrumat pe altiiwinking

| EvilThoughts a răspuns:

Din cate am vazut, raspunsurile tale au ajutat persoane.Continua sa dai raspunsuri bune.Ai multe fundite si foarte multe puncte.Felicitari. Poate intr-o zi vei ajuge „Expert TPU„. Bafta!

| Rappaman a răspuns:

Sa o dau pe mama ta cu excremente pe fata

| kingalex99 a răspuns:

Raspunsurile tale au ajutat multa lume men si vor mai ajuta oameni hai norocwinking

| AnNe a răspuns:

Da,raspunsurile tale sunt de mare ajutor iti atmir inteligenta pup:Xkiss

| Zady explică (pentru AnNe):

Multumesc