| myheroine a întrebat:

As vrea sa stiu despre cartela FROG.
Vreau sa-mi spuna cei ce au au frog, atunci cand si-au cumparat cartela cat au dat pe ea si cu cat isi incarca lunar.
Ma intereseaza cel mai mult cat costa cartela frog, pretul exact.
FUNDA si vot garantat cine imi da informatii corecte(ps: nu imi dati site-ul cu frog pentru ca am citit de acolo si nu m-am lamurit)winking

1 răspuns:
| porto89 a răspuns:

Eu am dat 32 lei dar depinde de unde o iei probabil.eu am luat-o de pe la unirii de la un butic. sa ti mai spun ca ai nelimitat cu frog si 3000 cu 3000 si 75 cu 75 pentru 6 euro pe luna nu cred ca mai e nevoie :*