| myheroine a întrebat:

As vrea sa stiu niste site-uri de unde imi pot comanda tricouri si accesorii online (mai rock) si cu un pret destul de bun. Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Poti sa le desenezi chiar tu si sa le dai la criotorie, daca e vorba doar de tricouri poti sa le dai la personalizat, cu imagine la alegere

| rockaholic a răspuns:

De pe bestial.ro

| JhoNutz a răspuns:

Doresti cumva si tricouri LED cu diverse incriptii rock care sa se "animeze" in prezenta sunetelor? Daca da, contacteaza-ma.

| Deca a răspuns:

Incearca aici si vezi daca iti place ceva : http://www.miniprix.ro/