| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

As vrea sa stiu repede... ce se face in clasa a 7 a la biologie?(anatomie, zoologie sau botanica?)

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

In a7-a anatomie. Iar in a8-a biologia se schimba putin, si i se spune ecologie. E plictisitoare, dar are si partile ei bune.

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Anatomia este cea mai frumoasa.invetzi functiile de nutritie si de reproducere

| lavynika a răspuns:

Clasa a5a-botanica, Clasa a6a-zoologie, Clasa a7a-anatomie, Clasa a8a-ecoligie

| georgiana37 a răspuns:

Despre anatomie...cred ca baietii adora asta laughing. de fapt la noi in clasa asa s-a intamplat

| Madalina1455684 a răspuns:

Anatomie eu termin a7a sa vezi ce tare e ...bine oricum stiam aceste chestii dar asa parca na cand ti le spune un prof:")))e ceva mai t6arelaughing). si cum sa ne protejam adica prezervativul si multe altelerolling on the floor. oricum e tare

| Boniboon a răspuns:

Anatomie, si este foarte grea.asa ca pregateste-te laughing

| emchristina a răspuns:

Botanica intra 5-a
Zoologia intra 6-a
anatomia intra 7-a

| veve_3844 a răspuns:

Anatomia

| SakuraBeauty a răspuns:

Pai in a 5a se face botanica, in a 6a se face zoologie iar in a7a anatomie iar in a 8a un fel de ecologie despre biotop despre lacuri chestii de astea. nah sper ca am fost de folos pa pa :**

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Anatomie, eu acum termin cls a VII-awinking

| 1235678907452352 a răspuns:

Anatomia corpului umanwinking
Ps este foarte greustraight face

| DarkBlood32 a răspuns:

Anatomia omului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anatomie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anatomie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anatomia