| electrik_shok a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cam ce parere aveti despre alunite.Am una pe spate desupra fundului, nu o simt daca dau cu mana dar se vede cand port costum de baie sau pantaloni cu talie joasa.Are vreo 2-3 mm.Nu m-a deranjat pana acum deloc, mai ales ca atunci cand lumea ma vede de la spate ma recunoaste imediat laughing Dar parca arata inestetic... Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

laughingMie imi plac, am multe! Exact ca si tine dar am si altele pe obraz langa nas, si pe gat si ma fac sa ma simt speciala chiarbig grin Asa ca nu-i problema!

| Aries90 a răspuns:

Alunitsele mi se par sexybatting eyelashes Eu nu am foarte multe, dar am cateva mai maricele, pe coapsa, pe abdomen si cred ca sunt foarte dragutse persoanele cu alunitsebatting eyelashes Dau un plus de unicitate.:*

| nicola_2278 a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa consulti un medic dermatolog si sa-ti urmaresti cu atentie alunitele. Daca-si schimba forma, culoarea trebuie urgent consultat un dermatolog. Nu e de gluma cu ele. Sfatul nu e dat doar ca sa raspund cuiva, o sa vezi ca peste tot unde gasesc subiect legat de alunite rog pe toti sa faca o vizita dermatologului si asta pentru ca am avut un caz in familie terminat cu bine, dar care ne-a dat extrem de mari emotii. Numai bine!