| ddan821 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Eu nu prea port chiloti si mai mereu mi se vede P*** prin pantaloni, si observ multe priviri in acea zona de la persoanele care vin din fata mea...voi ce parere aveti despre chestia asta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Leaga un carnat de picior sa vezi ca incep sa puna mana semn ca vor sa te culci cu ele

| corbulalbrosu a răspuns:

Destul de ciudat ti se manifesta penisul tau daca "mai mereu" este intro continua erectie si din acest motiv devine vizibil chiar si "prin pantaloni". Ar fi cazul sa ti se faca un control medical deoarece o stare de erectie indelungata si produsa foarte des, este efectul unei boli destul de grave si dureroase numita"priapism". Daca este adevarata "povestea" nu este de jucat cu asa ceva. laughing

| ddan821 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu e in erectie mereu..se vede put si simplu

| LoveSleep a răspuns:

Când o s-o vadă și cei care merg în spatele tău, atunci va fi foarte bine.

| Oana92 a răspuns:

Dar de ce nu porti chiloti? laughing

| ddan821 explică (pentru Oana92):

Ma simt mai bine fara.din cauza asta nu port, si totusi? ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu îi e frig?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni de trening?

| ddan821 explică (pentru anonim_4396):

Nu, prin orice fel de pantaloni mi se vede. daca nu port chiloti..si e destul de evidenta