| AnaaMaria1995 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cu ce program de editat pot edita o poza avand scrisul mai deosebit.nu stiu cum sa va explicbig grin sper ca a'ti inteles.Va multumesc!big grin

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Descarca fonturi dupa net si le folosesti in orice program de editat poze. Sunt atatea modele de fonturi... trebuie foar sa stii sa le folosesti.Scrie la google download fonts si gasesti.

| darkeyes a răspuns:

Http://www.1001freefonts.com/

poti downloada de aici niste fonturi

| Insurgent a răspuns:

Photoscape :d, e foarte bunhappy

| danco a răspuns:

Da. chiar nu stii sa explici. Cele mai tari pe lumea asta sunt 2: Corel si Photoshop. atat.
Dar trebuie sa ai creier sa le poti folosi. sper ca ai.