| deliutza_7233 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce parere aveti despre acest telefon? http://telefonultau.eu/products/Nokia-C3-Hot-Pink.html#r eviews
si ce spuntei pot avea incredere in comandarea lui de pe net?
mersi TPU:*:*

5 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

E un telefon bun, arata frumos, vroiam sa mi-l iau dar am renuntat ca imi place altul( Nokia N8),thinking
thinking Poti avea incredere dar mi se pare mai bine sa-l iei din magazin

| caporalul a răspuns:

Frumos telefonl am si eu unul insa eu nu ti las recomnda pentru muzica parerea mea in rest e foarte frumos da poti avea incredere un prieten si l-a luat de pe net si a fost totul in regula

| ramona11ramona a răspuns:

Frm tel poti avea incredere in comandarea lui pe net

cumparal!

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Mda e dragutlove struck
Dar dupa parerea mea mai bine iti cumperi din magazin...
Mie mi se pare mai sigurbatting eyelashes:-P

Acum cum vrei...happy

| deliutza_7233 explică:

De ce chiar asa rau merge muzica?