| NebuniKkdeea a întrebat:

As vrea sa va intrebare ceva daca o prietena de ax. le ea si pe celalte si nu mai vb cu tine si incep sa rada si sa se uite la tine ca la un stalp cear trebuie sa faci sa le ceri iertare (nai fc nimic,) sau sa nu mai vb cu ele si sa-ti gasesti alte prietene sau altceva? fundita plzz dati-mi un rasp.

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai pentru ce sa le ceri iertare? Le ai gresit cu ceva?
Daca nu le ai gresit cu ceva anume si cum pe toate ca nu inteleg?
Eu cred ca cel mai bine sa le lasi in pace si sa nu mai vorbesti cu ele.Dar in nici un caz sa te umilesti in asa fel sa le ceri iertare.Asa ca incearca sa le ocolesti si sa le uiti...

| Noname4love a răspuns:

Despre noi e vorba nu?

| NebuniKkdeea explică:

Da atunci eram f supyy.