| girlloveboy a întrebat:

voi daca ati avea o prietena fff buna in care sa va tradeze incredera [ex:daca va desp de iubit ca sa se puna ea cu el] voi ati mai avea incredere in ea?
ps:1 intrebare pentru fete
2 nu vrea rasp jignitoare doar pareri sincerehappyplzzhappy

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Depinde de tine, de ce fel de om esti tu, daca ai puterea sa o ierti, uite eu de exemplu nu cred ca ii om pe care nu l-am iertat sad nu stiu asa sunt eu sunt o fiinta tare miloasa si iertatoare. Normal, nu ar trebui sa o ierti, de cand ii lumea cand sunt doua prietene adevarate nu se impuung una pe cealalta in picioare, si totusi daca e vorba de fostul ea trebuie sa stie ca te simti ranita si te doare cand tocmai ea (prietena cea mai buna) umbla cu el si face gestul asta, este cel mai nasol lucru care ni se poate intampla, egal ca iti mai iubesti fostul prieten sau nu, doare si doare tare sad
dupa parerea mea, pe care o am in momentul acesta, ca sa ii arat ca sunt o doamna fata de ea as ierta-o totusi insa stii tu vorba aia (Te iert,... dar nu te uit ), si daca o ierti fii cu ochii in 4, si putin mai retrasa pentru ca daca odata a facut-o, chiar daca se jura pe ochii ei, nimic no opreste so mai faca si a doua oara, nu vreau sa imi spun povestea aici acum, insa ti-o spun din proprie experienta sad.
Totul depinde de ce fel de om esti!
te pup, si ai grija :*

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa renunt la o prietenie pentru un baiat cu care oricum nu mai sunt?oh go on

| PuFFy_6962 a răspuns:

Pai sincer nu. Ca am avut si eu o prietena la fell...sii n-am iertatoo si acum sta cu fostul meu prieten bine asta s intampla acum un an darr, acum depinde de pers daca tu esti o fata care ierti. iartoo nu stiu straight facestraight face