| PanaDeIdei a întrebat:

As vrea si eu cateva modele de rochii pentru balul bobocilor si magazinele de la care le pot gasi. M-ar interesa modele care sa avantajeze persoanele mai plinute. multumesc :*

1 răspuns:
| driuasnua a răspuns:

Pentru o silueta mai plinuta, este absolut exclus sa porti o rochie mulata pe corp. Este indicat sa iti cumperi una evazata, mai fal-fal, nu situ cum sa zic laughing. Mie personal imi place mult magazinul New Look. Aici gasesti foarte multe rochii de toate felurile si de asemenea pantofi., Succes happy