| ioana_1029 a întrebat:

Stiti ceva modele de rochii avantajoase pentru mignone? Am balul bobocilor in noiembrie si nu stiu cum sa ma imbrac, mi se pare ca nu gasesc nimic care sa ma avantajeze( am 1.58 si 46kg si ca masuri am in jur de 86-57-88). Daca ati putea veni si cu niste poze ar fi perfecthappy Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Rochie neagra lunga si cu o esarfa rosie sau un bolerou de aceeasi culoare, pantofi cu toc si mare atentie la silueta, acum nu se vede, dar pe viitor esti predispusa spre ingrasare. Scuza-ma daca am fost prea directa.

| loveaholic a răspuns:

Daca spui ca esti scunda, a tunci alege-ti rochii cat mai scurte si tocuri