| Beibyyyyy :-x a întrebat:

As vrea si eu ceva statusuri pentru un baiat care a vrut sa fie cu mine... dar nu am fost...

Iar acum are prietena...

Tin la el foarte mult, dar acum...are prietena...

Funda pentru cele mai frumoase si multeee:d

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce rost mai ai sa ii demonstrezi ce simti pentru el, in zadar pe el il intereseaza prietena actuala

| seby19 a răspuns:

Chestia asta cu statusurile nu o sa mearga. Poti incerca ceva de genultongueentru tine pot sa si inghit.
Dar un lucru serios ar fi sa te interesezi cum merge realatia lui cu tipa aia. Daca nu merge bine bate-i niste apropouri.

| Beibyyyyy :-x explică:

Am spus statusuri nu sfaturi oameni bunihappy