| maria933 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc? Fara diete prea dastrice...as vrea mai mult sport big grin

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pai fa sport. big grin Poti eventual sa te inscrii la o sala de fitnes sau aerobica.
Bafta!winking

| kiss a răspuns:

Daca vrei sport nu inteleg ce te opreste. poti sa mergi la sala sau poti sa iesi sa alergi cu o prietena ( ca sa nu fii singura). poti sa faci asta si ca relaxare de exemplu plimbari pe jos (dar nu te plimbi pana la magazinul din fata blocului si inapoihee hee ) sau cu rolele, bicicleta...
cat despre dieta renunta la prea multe dulciuri, sucuri acidulate, mancarurile foarte grase, fast food si foarte important incearca sa mananci dimineata. cam atat fara diete drasticehee hee
dar sa stii ca fara putin efort si vointa din patrea ta nu o sa vezi rezultate foarte curand happy
bafta