| RoooneyThePuf a întrebat:

As vrea si eu niste replici misto... poate ma puteti ajuta, ma injura una pe mess...si nu stiu ce sa-i mai zic sa se termine odata? plsss.

9 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Te pui la mintea ei?
Dai ignore!
Sau spune-i o replica inteligenta care sa o lase fara cuvinte, ceva de genul : "Nu ma iau de tine pentru ca am mai mult de 3 neuroni si realizez ca tu ti'ai pierdut creierul la nastere."
Sau faci ce vrei de fapt, da mai bine dai ignore, nu te obosi cu asemenea oameni retardati happy
Take carebig grin

| Insanity a răspuns:

Ma rog, ai zis la inceputul intrebarii "as vrea si eu niste replici misto", pai astea iti vin pe loc intr'o conversatie, mai ales cand te certi cu cinevahee heeGen : "ai probleme? te doare capul? ia un calmepan! " o poti lua la misto pe respectiva, lasand'o sa vorbeasca singura si apoi zicandu-i "aa ai spus ceva? ohappy "
laughing

| Akid a răspuns:

Mai bine ignorr dar daca vrei neaparat replici uite
eu zici pasta?

mata stie ca esti proasta?
sau
tu te`ai nascut pentru a enerva oameni? ce scop stupid

| alexutu001 a răspuns:

Ignorehappy de ce te mai complici daca te injura si nu te lasa in pace?

| emm a răspuns:

Da'i ignorelaughing

| emm a răspuns:

Sau, mai bine, nu o bagi in seamathinking
daca tu te pui la mintea ei si va injurati incontinuu nu o sa terminati niciodatalaughing

| danny7 a răspuns:

Baga emoticoane ca sa o enervezi si asa va zice inceteaza stiu cum e dar daca vrei replici iti zic din astea urate =) ) uite
ce ai urato ai uitat sa te stergi la cur de dimineata cand te kakai
sau asta
ce ai urati ai uitat sa mananci gaini moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i zici ca e o fiinta fara creier si ca si-a uitat creierii in veceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i asa (cand trag apa se reflecta fata ta in WC