| Amikasss a întrebat:

As vrea si eu un jurnal. Are cineva idee de unde l-as putea comanda.
P.S. As vrea sa il comand de pe net. Voi imi puteti da link-uri. Cel care imi da cele ai multe link-uri cu jurnale ieftine primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Andreea911 a răspuns:

Jurnalul este o simpla agenda/caiet; de ce trebuie sa te complici sa o comanzi de pe net cand o poti lua dintr-o librarie/magazin?

| Rebecaaaa a răspuns (pentru Andreea911):

Are dreptate Andreea, mai ales ca vrei si jurnal ieftin. Ceea ce vei gasi pe net va fi scump. Presupun ca nu o sa iti iei un caiet de pe net. OMFG... totusi uite aici. Ti-l poti confectiona singura;)
http://metropotam.ro/......715069550/

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce nu-ţi cumperi si unul gata scris?

| Larsette a răspuns:

Toate jurnalele mele au fost simple caiete...nu conteaza coperta, conteaza ce scrii in el.