| kareena a întrebat:

As vrea un sfat, nu stiu ce sa fac mereu transpir orce nu as face, va rog dati-mi un sfat ca m-am saturat, tote hainele mereu sunt ude. funda

Răspuns Câştigător
| miranda a răspuns:

Buna! Te inteleg perfect, si eu am avut aceeasi problema. Pur si simplu transpiram incontinuu, mai ales la scoalacrying si normal ca foloseam deodorant. La un moment dat nu mai stiam ce sa fac si am gasit pe net un deodorant mult mai special: Drysol. Este adevarat ca este mai scump(149 ron) dar merita toti banii. De cand il folosesc nu mai am probleme cu transpiratia. Pur si simplu fac sport si pe spate, burta, tanspir dar sub brat sunt complet uscata. Si trebuie sa il folosesti 3 zile la inceput dupa care doar o data pe saptamana. La inceput am avut o ezitare deoarece credeam ca poate nu e bun, ca e prea scump, dar a meritat. Si am vorbit si cu un dermotolog si mi-a spus ca nu ataca pielea. Ti-l recomand cu cea mai mare incredere, pentru ca stiu ca e groaznic sa fii tot timpul transpirat.

2 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Asa era si un coleg de`al meu. Si a fost la medic. Si i`a dat calciu cu vitamina D. Si chiar a avut efect. Ca sa stii sigur du`te la medicul de familie. Si vezi ce zice. O zi buna! :*

| thegazette a răspuns:

Poi te-as sfatui sa te duci la medic si sa intrebi pentru ca daca te dai cu deodorant si tot transpiri inseamna ca e de la piele.o sati recomande ei un spray gel ceva cu care saty dai pe piele.te pop dulce sper sati rezolvi problema