| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca pare stiupid dar ma simt aiurea, tote prietenele mele au pr, si ma simt singura.va roooog dati-mi un sfat! 1

Răspuns Câştigător
| bluelife a răspuns:

Nu trebuie sa privesti in jur si nu mai incerca sa faci legatura intre tine si prietenele tale/Fiecare e unicata in felul ei, va veni si timpul tau.
pana atunci bucurate de viata ta si fa tot ceea ce iti place

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, va veni timpul cand vei avea si tu un prieten^^ e chestia doar de timptongue. Deci nu-ti face griji va veni si timpul tau.

| LoveJames a răspuns:

Daca simti ca nu ai nevoie de prieten nu iti face dar daca crezi ca esti pregatita ...foarte bine, gasesteti pe cineva care sa te placa

| rebecca_9651 a răspuns:

Daca prietenele iti sunt CHIAR prietene atunci nu ar trebui sa te simti singura din moment ce esti cu ele...

| Wizz a răspuns:

Maaai, esti bleaga.laughing Si eu am 14 ani si nu am prieten, ei si? Hai maa`, nu te mai gandi la asta. Anyway, de ce ai vrea mai multe responsabilitati? Bine, poate asta suna stupid.thinking Dar pe bune acum, daca nu ai prieten nu este nimic gravlaughing. Poti face multe si fara sa ai unul si daca te simti aiurea cand celelalte ies cu prieteniithinking ZAMBESTE!laughing

| Andreea_6958 a răspuns:

Nu le arata ca te simpti rau.Arata'le ca ti'e bine singura. Vorbeste cu multi baieti, fii comunicati'va cu ei(baietii). si arata'le ca iti e foarte bine:*
frundita?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dispera maiii, urmeazaa moto-ul "va veni si randul tau" smug