| ddeeapisicuta a întrebat:

As vreau sa stiu si eu cat costa o cartela de orange cu tot cu numar cu tot cu euo? as vrea sa aiba minute in retea mesaje in retea (obligatoriu0msj in alte retele si minute in alte retele pup nu uitati fundita:X:X:X:

Răspuns Câştigător
| xxxXStefanXxxx a răspuns:

...am vz mai jos ca scrie cam cat ii o cartela...etc.
Eu iti o optiune foarte buna(din punctul meu de vedere)
>3000minute/mesje in retea+75 minute.mesaje internationale, international fix..Eu cred ca dac iti iei cartela aceasta optiune este foarte buna, ca ai si minute internationale destule, nu? mai mult de '27' lei nu costa sigur o cartela. funda? plssss

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai la Orange costa cam in jur de 30LEI.Acuma depinde si de creditul respectiv pe cartela.Eu ti-am dat un exemplu pentru. 6Euro.

| Gabitzzza a răspuns:

Pai e o cartele cu nr si la inceput iti alegi dupa ce o bagi in tel ce vrei minute in retea multe sau mesaje nu stiu prea sigur dar sunt multe si 4 euro trimiti mesaj vezi tu acolo primesti un mesaj in care iti spune ce sa faci
e in jur de 20 lei

| adriana996 a răspuns:

O cartela cu numar este 21 de lei la posta si are pe ea 4 euro. Daca vrei o asfel de oferta trebuie sa suni la *100# si o sa-ti apara acolo optiuni (nr 3 si 4 daca nu gresesc).Pe Orange Young sunt cele mai bune oferte doar ca iti trebuie cnp-ul ca sa te inscrii si trebuie sa ai intre 14 si 25 de ani.Pt a intra la Orange young dai tot asa *100# si dai la nr 4 acolo, vezi tu ca scrie.succes!