| anonimaa a întrebat:

vreau si eu sa imi cumpar o cartela de orange insa nu stiu de unde sau cat costa.
am auzit ca s'ar cumpara de la chioscurile de ziare dar nu stiu care sunt optiunile si de cati euro trebuie sa incarci ca sa ai cat mai multe minute avand in vedere ca ma intereseaza sa pot da cateva mesaje in alte retele si sa am multe minute in alte retele (100 ar fi de ajuns) si logik mesaje in orange.
tatal meu nu are timp sa mergem la orange shop in caz ca acolo se stabilesc optiunile pentru cartela asa ca spuneti'mi daca e sa fac ceva ce ma pot descurca singura (am 15 ani). aa si unde se reincarca?
Multumesc! Fundita!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai cartele o poti cumpara si de la magazine alimentare chiar, dar mai bine du-te in shop sau in ceva reprezentanta Orange. Optiunile de care spui tu te-ar costa pe luna in jur de 10 euro darcel mai bine iti spun cei de acolo.Cartela cu numar are un credit initial de 4 euro dar depinde.Nu trebuie sa mergi cu tatal tau la shop sau la reprezentante.nu conteaza cati ani ai.Bafta!

| Lalala a răspuns:

Poti cumpara si de la magazine alimentare, magazine normal...si la faza cu creditu', alegi uh singur cati bani vrei sa ai

Dar ai 15 ani... ce naiba, nu te poti duce singur?:S