| gab_1535 a întrebat:

As vreau si eu niste parerihappy. Sunt fata si am 13 ani.Cand am fost la bunici am cunoscut un baiat din Bucuresti(eu sunt din Bz). Ne intelegem super bine. Vorbim des la telefon si pe mess si ne alintam ceva gen:iubi, beibi, papusel. Voi ce credeti ca putem fi mai mult decat prieteni buni?
Sa mentionez:are 15 ani

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pentru binele tau, ramaneti prieteni.Bineinteles poti flirta cu el pe mess sau la telefon dar nu pune prea mult suflet in relatia asta. S-ar putea sa fi dezamagita

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Puteti fi impreuna, dar el este in bucuresti si tu in buzau si nu poate rezista aceasta relatie deloc happy. Deci mai bine ramaneti doar amici

| fluturas a răspuns:

Eu zic ca dawinking

| 009 a răspuns:

Da s-ar putea sa fie si asta sau doar un joc, mai bine in intrebi ca sa lamuresti odata sitoatia

BAFTA!

| dedesh a răspuns:

Buna! distanta e cam mare intre voi doi, dar puteti avea o "relatie", ceva mai mult decat prieteni.insa nu ai de unde sa stii ce face el, la scoala, in timpul liber, cand nu sunteti impreuna, asa ca o sa apara neincrederea. discutati intre voi si vedeti, daca va placeti cu adevarat puteti incerca o perioada, sa vedeti daca merge relatia. oricum, iti tin pumnii!

te pup!

| cristime a răspuns:

Pai daca bunica ta sta in bucuresti puteti ca din cate imi dau seama distanta ii dusmanu vostru nu alceva.