| V a întrebat:

Ascultati melodia Metallica-The day that never comes si zice-ti-mi parerea voastra

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Minunata!
o ascult, o cant, o traduc.
o ador.

| Anduciu a răspuns:

Imi place, desi preferata mea e The Unforgiven.

| Shery a răspuns:

Metallica rocks! \m

| brokenkid a răspuns:

Socantsigh cat despre videoclip e atata de bine creat si din pacate prezinta doar evenimente din viata reala, metallica la un singur cuvant te poate duce PERFECT SINGER'Slove struck rock forever

| Raengar a răspuns:

Ca orice melodie de la metallica... geniala! rock forever metallica forever!\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O melodie foarte frumoasa...defapt toate melodiile de la Metallica, sunt magnifice big grin

| JimmyThePunk a răspuns:

E melodia mea preferata de la metallica big grin