| ForeignO a întrebat:

Aseara am visat ca a venit mama mea din Anglia cu familia ei (Parintii mei sunt divortati si ea si-a facut o familie acolo)si vroia sa ma ia fortat (chiar daca eu eram in custodia tatalui si nu vroiam sa merg). In contonuare ma visam plangand incontinuu pana cand mama mea si familia ei au disparut si mi-a zis bunica mea (eu locuiesc cu bunica si tatal meu)ca au plecat si ca eu raman.

Mai fac mentiunea ca am doua surori, dar a venit numai una (Michelle, fetita facuta cu actualul barbat al maicamii). Cealalta (Isabela facuta cu primul barbat al maicamii. Eu sunt facuta cu al doilea barbat al maicamii(Deci are 3 copii cu 3 barbati)nu am visat-o.

Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Subconstientu iti vorbeste! asculta-ti visele happyiti este foarte dor de ea dar in final nu vrei sa mergi thinking inseamna ca vrei sa mai vorbesti cu ea si sa mai stati din cand in cand impreuna dar nu vrei sa ramai cu ea happy

| thealchemist a răspuns:

Oh, God!
3 copii cu 3 barbati si te miri ca nu vrei sa mergi cu ea, nici macar in vis?
eu zic sa nu te ingrijorezi, nu sunt multe sanse sa te forteze, iar despre vis, inseamna ca subconstientul tau iti spune ce vrei tu cu adevarat, sa nu mergi cu ea, indiferent de situatie.

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Iti este dor de mama ta happy