| bluebird96 a întrebat:

Asi vrea sa-mi fac un videoblog dar mi-e frica ca nu am sa am "succes" adica, idei de facut video am, dar nu stiu, oare o sa ma urmareasca lumea? Aveti ceva sfaturi, adica, eu as vrea sa am multe vizualizari la acele videoclipuri...nu doar sa dau un mass cu linkul si sa am doar 30-50 de vizualizari.ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Chiar tie frica ca nu o sa ai succes?
Succesul depinde de publicitate si eventual colaborari cu alti vblog-eri.
E inposibil sa te trezesti peste noapte cu milioanele de vizioalizari.
Daca reusesti sa faci 3.000 la inceput e bine si cu timpul o sa creasca.

| PuLs a răspuns:

Daca te referi la videoblog pe youtube cum face ShayTards nu ai sanse sa faci vizualizari ca ei din cauza limbii vorbite. Daca ai ceva cu priza la public poti sa incerci happy spre exemblu echipa CreativeMonkeyz cei cu "RObotzii" au reusit.