| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru fete. Daca o fata care arata ca un baiat v-ar intreba daca vreti sa fiti cu ea, ce ati zice?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Depinde foarte mult de persoana si nu atat de mult de cum arata, din punctul meu de vedere. Personal, presupunand ca am ceva in comun cu persoana respectiva si exista ceva intre noi, as accepta.

| madyddd a răspuns:

Intrebarea ta e lipsita de logica.

| CoryLovee a răspuns:

De ce este o intrebare pentru fete? Ma intrebi daca as vrea sa fiu cu o fata baietzoasa? Normal ca nu.

| 69dacăvrei a răspuns (pentru CoryLovee):

Ai vrea sa intreb un baiat daca ar vrea sa stea cu una care arata a baiat? :\