| anonim_4396 a întrebat:

Asta-i o intrebare pentru baieti big grin. Cand va place de o fata foarte mult,si ii gasiti contul ei de Facebook, dupa ce ii dati add si va accepta, ce incepeti sa faceti? Ii dati like-uri sau?

3 răspunsuri:
| DoctorLove a răspuns:

De obicei eu, baiat fiind, dau cateva likeuri si comentarii si apoi intru in vorba cu acea fata. Dupa ce o cunosc mai bine poate ii si postez o melodie sau o poza draguta. Cam atat happy

| stelar99 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar stiu si baieti care fac asa, dar stiu si baieti care dau like-uri chiar daca nu o plac.dau doar ca sa fie politicosi sau ca sa le dai inapoi laughing

| guitarplayer666 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecarui baiat dar majoritatea cam intra in discutie cu fata pe chat daca o plac, like-uri poti da la oricine sau comentari, sunt destul de nesemnificative.