| Dianna_8523 a întrebat:

Asta seara, in seara de Revelion sunt invitata la o petrecere la o colega acasa. Vom fi mai multe si ne vom uita la filme etc etc. cam ce se face de Revelion cu prietenii. Eu nu pot sa dorm deloc dupa amiaza si m-am gandit sa beau niste cafea sa ma ajute sa nu adorm. Ce ziceti? Are vreun efect? Si cam cand s-o beau ca sa nu adorm la noapte?

1 răspuns:
| little4angel a răspuns:

Da are efect deoarece contine cofeina, poti sa bei si ceai negru. Ai putea s-o bei cu o jumatate de oar inainte sa pleci la party. Distractie placuta!