| Sunshine_2570 a întrebat:

Asta vara am cunoscut un baiat, verisorul prietenei mele cele mai bune. Pe atunci aveam prieten, dar nu a trecut neobservat. Nu am mai tinut legatura, insa de curand, eu cu Ana vroiam sa facem revelionul in orasul lui [ stand la mica distanta unul de altul ] si i-am bagat id-ul in lista pentru a vorbii. Am ras, am glumit, una alta, dar din pacate nu am putut face revelionul impreuna. Dupa ce a trecut anul nou si asa am incercat sa ma bag in seama pe mess, insa raspundea sec si dupa ce mi-a raspuns a iesit imediat... poate trebuia sa plece, nu stiu, insa nu am mai incercat sa vb cu el dupa. Nu prea trece pe aici, deci nu avem cum sa ne intalnim. Cum as putea sa incep o prietenie cu el pe mess? sad [ funda! ]

1 răspuns:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Pai el asa pare fitos si intreaba-l daca vrea sa fiti amici funda?