| 123456789dumitrita a întrebat:

Astazi baiatul de care imi place m-a invitat la el acasa penteu à bea un ceai. Desigur eu am spus "da" ca pentru un amic. De obicei nimeni nu stie de asta. Si in timpul asta imi spune " da-mi numarul prietenul tale " care e la fel cu noi in clasa. Eu i l-am dat. El o suna si vorbind cu ea asa cum a pus sunetul tare ii spune " sa nu ii spui Dumitritei adica Luminitei " el mai intodeauna imi spune Luminita si amica mea acum aflasera de aceasta si continua sa spuna " decisa nu ii spui ei ca am vorbit cu tine" dar ea curioasa intreaba " de ce?" El a spus " sa nu devina geloasa" dar ea intraba " dar ce te iubeste?" El a spus nu stiu, dar hai sa lasam vorba asta" Eu totul am auzit si nici nu stiu ce sa cred. Cand la întrebat daca il iubesc cand à raspuns, a raspuns cu un glas mult mai moale si dragut. Dar el are iubita. Ma puteti ajuta? Va rog...

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Te adresezi și ți faci scenarii.
Câți ani are? 12?
Daca iubești un om îi spui. Altfel vei pierde

| AliTheo18 a răspuns:

Daca are iubita lasa-l in pace. Nu te baga. Te-a invitat la el acasa, avand iubita, partea cu invitatia acasa eu zic sa ai grija, daca nu stii la cine te duci, intelegi? Si cu prietena nu inteleg de ce ii voia numarul, pana la urma sunteti toti in aceeasi clasa, ciudata povestea...