| bdn23 a întrebat:

Astazi, cand m-am trezit am avut foarte mari ameteli, si inca mai am cand ma aplec. Si imi mai vine si sa vomit, ce poate fi? Sunt baiat nu fatahee hee / funda

Răspuns Câştigător
| star4all a răspuns:

Nu te speria, am patit-o si eu si ma mai ameteste cateodata. Da la inceput cand ma ridicam de pe scaun, sau cand mergeam mai mult ma ametea in cap si simteam ca pot cadea jos in orice moment.

Asa am intrebat si eu un prieten de al meu, si el patea la fel. Si pana la urma sa adeverit ca e de la lipsa de calciu totul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă se mai repetă, mergi la medicul de familie pentru investigații. Poate fi și lipsa fierului, nu numai a calciului ori o tensiune mică.
Pa, pa.

| ewygirl a răspuns:

Din cauza stresului si a oboselii...ai o carenta(lipsa) de MangneB6... zilnic 6(cate 2 pastile de trei ori pe zi). pana la ora 18

| PisicaRoz a răspuns:

Esti gravidlaughingglumesc...ar trebui sa consulti un medic si acela iti va spune ce ai si te va ajuta...bafta taticule!laughing (glumesc din nou)blushing

| ionutz_7767 a răspuns:

Mai punetzi o sapca ceva cand iesi afara la soare...si merge ca si eu am patit-o.

| cabac a răspuns:

Esti putin slabit, si eu am avut asa probleme dar asta nu e nimic o sa fii bine.

| yoyouxibi a răspuns:

Si mie mi se inampla si mi-am facut analizele si mi-au iesit fooarte bune. cred ca e de la oboseala si stres