| denisatheodora a întrebat:

O prietena doarme la mine in noaptea asta, ce putem face ca sa nu ne plictisim?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca vine sa doarma, inseamna ca dormiti si nu aveti cum va plictisii!
Dar, daca vine sa va jucati, atunci este altceva.
Pregateste papusile si bucataria cea noua, ca sa nu va plictisiti.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Daca ti-e prietena gasiti chestii care le aveti in comun, doar nu e ca si cand ti-ar intra un necunoscut in casa si habar nu ai ce e cu el acolo. Jucati remi, va uitati la filme de groaza (cu becul stins), sau la alt gen de filme, dar puteti pune la inceput ala de groaza ca sa nu mai dormiti. rolling on the floor

| Greyrose01 a răspuns:

Jucați quick, draw
Google feud
Head up
Vorbiti chestii deep despre viața și sensul vietii