| patrysyapatrisia02 a întrebat:

Am o sora si cu ea stau in fiecare noapte treaza deoarece nu putem dormi si ne plictisim! Ce farse putem face parintilor dar sa nu se super foarte tare pe noi? Sau ce putem face sa nu ne plictisim noaptea tarziu? Ofer

Răspuns Câştigător
| Winchester308 a răspuns:

Cumparati o masca d-aia hidoasa(si zic zic hidoasa zic hidoasa,asa sa fie) si puneti-o in toaleta, dupa care lasati capacul. Turnati si ceva sa se inroseasca apa, niste culori ceva,"pictati" si toaleta.

Faceti o solutie saturata de sare(dizolvati sare in apa pana nu se mai dizolva). Fierbeti apa.O sa ramaneti cu sarea(grija ca sarea o sa inceapa sa sara peste tot). Dupa ce a fiert, sarea nu o sa mai fie asa fina, pisati-o dar cu grija sa fie cam la dimensiunea cristalelor de zahar pe care o sa le inlocuiti cu ea.Asta daca parintii sunt mai neatenti si fac cafea dimineata.Asta daca fac cafea dimineata, logic.

Asta care pe care o spun acum s-ar putea sa treaca putin de niste limite...ma rog,asta ar considera unii, eu nu, eu ma gandesc si pun in practica orice gogomanaie.
Duceti-va undeva cat mai aproape de camera lor(da' tu fix in fata usii), imbraca..."imbracate" in sutien si chiloti, ceva sexy si faceti zgomot.Ideea este sa creada ca au in fata o scena de incest cu lesbiene.Stiu,e cam deplasat.Bai,aveti grija sa nu se retraga in linistie si sa va creada tacanite in timp ce voi credeti ca nu v-a reusit...

| Rozaliul a răspuns (pentru Winchester308):

Doamne feri, n-as vrea un copil ca tine laughing)))..cu gandirea asta o sa ajungi pe la puscarie pentru crima prin infarct laughing))).

| patrysyapatrisia02 explică (pentru Rozaliul):

Hahaha ce amuzant mai esti! rolling on the floor

| Rozaliul a răspuns (pentru patrysyapatrisia02):

Multumesc domnisoara! :*