| Pyssaa a întrebat:

Rasp rapid.dancingSunt cu o prietena ce putem face ca ne km plictisim big grin funda

Răspuns Câştigător
| KIdda_6499 a răspuns:

Va imbracati si va machiati sa aratati a pitzi si va faceti poze in oglina machijul trebuie facut in bataie de joc crede-ma va tine ocupate sau puteti sa ma juakti pe calculator depinde ce preferati da credeti 'ma faza cu pozele de pitzi e f amuzanta am facut si ew asta cu o prietena si nea tinu ocupate 3 ore big grin funda? plzz

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

-raspundeti pe TPU
-va jucati acrti
-va uitati la un film
-va cautati prietenii pe facebook si va uitati la poze

bye-bye

| Messer a răspuns:

Pai ce sa faceti? hmmm...film? jocuri pe PC? carti? remi? monopoly? sau ati putea sa sunati la diferite numere(cunoscuti sau necunoscuti) cu nr ascuns sa faceti caterincalaughing Funda?