| Aleeeeeeee a întrebat:

Astazi este ziua baiatului pa care il plac ( el nu stie ca il plac ) si vreau sa ii trimit o urare pe mess, si ceva care sa ii de-a de gandit ca il plac happy happy

Nu prea stiu ce sa ii scriu, imi puteti da cateva idei?

Fundita celor mai bune idei happy

Răspuns Câştigător
| luizza95 a răspuns:

Imi doream sa fiu cu tine, sa sarbatorim impreuna aceasta zi speciala, pe care insa o voi sarbatori doar in inima mea... o inima plina cu dragoste pentru tine, in aceasta zi si pentru totdeauna. La multi ani!

Daca as putea alege o zi de nastere asa cum ai merita, as alege o zi senina precum este zambetul tau, de calma precum e felul tau de a fi, de luminoasa precum e inima ta si de vesela precum esti tu. La multi ani!

In lumina noaptii stralucind de stele, toate visele tale sa devina realitate. Fie ca fiecare stea din fiecare noapte, sa aduca dragoste si bucurie pentru tine. La multi ani!

Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, IUBIT, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine.

Pentru toti anii in care ai fost primul meu gand dimineata si ultimul seara, doresc sa iti spun ca fiecare an este mai dulce ca ultimul si, daca ar trebui sa o iau de la inceput, as face la fel iar si iar. Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria mea gradina. Te imbratisez cu multa dragoste!

De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si, cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele, iar prima stea ce-o sa rasara as vrea sa fie steaua ta. Tu sa-i surazi si ea sa-ti spuna La Multi Ani din partea mea!

De ziua ta, o lume ne desparte, insa te simt aici, chiar daca esti departe. La multi ani!

Sarbatoreste, sau pur si simplu fa-ti timp numai pentru tine. Este ziua ta, asa ca bucura-te din plin de ea! La multi ani!

Cam atat am gasit dar mai poti cauta pe google.
Sper ca au fost de ajutor.Mult noroc si sper sa iti impartaseasca sentimentele!

1 răspuns:
| cornel a răspuns:

Pai iesiti impreuna la un restaurant.

happy