| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Astazi in ora de fizica, i-am trimis un biletel unui baiat din clasa care era suparat pe mine, in bilet i-am scris ca imi cer scuze pentru ce i-am facut, acesta mi-a dat un biletel in care scria,, Sa o f** pe mama ta,, angry ce sa fac, as vrea sa il chem pe tata la scoala dar mi-e frica de faptul ca o sa dea in el, credeti ca ar trebui sa il chem pe tata la scoala sa se ia de el?

13 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Daca vine tatal tau la scoala sunt sanse destul de mari sa-si piarda o mana, sau un picior (cu putin noroc se alege doar cu o palma... slabe sanse thinking ). Apoi isi va chema si el parintii la scoala pe tema ca "tatal lui x m-a batut", si iti dai seama ca la ce baiat au crescut si ei duc lipsa de educatie, si o sa iasa circ. Desigur, conteaza si motivul pentru care v-ati certat, dar nu vad ce amestec ar avea mama ta in poveste astabatting eyelashes
Cel mai bine ar fi sa-l eviti, e un copil cu probleme, si nu esti in masura sa-l aduci pe calea cea buna.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru AshuraElric):

Ai dreptate, si cat despre acel baiat, e doar un ratat, daca l-ai auzi cum citeste te-ai tavalii pe jos de ras, el e la mate -info din cauza ca parintii lui au bani, si desigur dirigintele e unchiul sau, ma rog e un tampit rolling on the floor

| AshuraElric a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Pai daca are pile baiatul ...presupun ca stii cine va castiga razboiul (in cazul in care vrei sa incepi unul). Cel mai bine mergi pe drumul tau, si-l lasi cu toti banii si prostia lui. Acum o duce bine pentru ca mami si tati sunt langa el, dar va vedea el mai tarziu cum stau treburile in lumea reala. whistling

| mona a răspuns:

Ce limbaj idiot poate avea baiatul ala, daca il chemi pe tata-l tau la scoala tot nu iti va da pace, mai bine ignora-l cat poti de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...daca un baiat se comporta asa cu tine ala nu e baiat, e animal.Nu-i face nimic, lasa-l in pana lui, ii trece pana se insoara. Evita-l si nu mai vorbii cu elhappyFUNDA:*

| JustRoxanne a răspuns:

Nu are rost sa-l chemi pe tatal tau la scoala numai pentru asta! Cel mai bun lucru pe care il poti face este sa-l ignori pe baiatul respectiv... daca ii va trece supararea, va veni el la tine, iar daca nu, lasa-l in pace...

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru JustRoxanne):

Ai dreptate, nu il voi mai chema, nu vreau sa fiu o paracioasa.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Nu,oricum o sa iti poarte pica, iar situatia se va inrautati.Cel mai bine ar fi sa il ignori

| IAmAFreak a răspuns:

Doar pentru asta?! Pentru un bilet amarat si pentru o cearta stupida?! :O
Oh, my god! Pe ce lume te aflii? Noi ne bateam la scoala de ne indreptam dintii si nu stia nimeni, iar tu, doar de la un bilet vrei sa-l chemi pe taica-tu? Suntem la "Trivia/Amuzante" si nu stiam eu?! Maturizeaza-te! nu va sta taica-tu toata ziua dupa tine.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru IAmAFreak):

Tie ti-ar conveni sa iti zica cineva ca ti-o ...pe mama ta, sa o f**a pe masa pana la urma, ca ea l-a facut.

| IAmAFreak a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

N-am vrut sa te jignesc, dar pentru asa ceva...pe bune? suntem in 2012! Serios, mie mi-au zis persoane chestii de genu si in fata, si prin mesaje, si pe mess, si intotdeauna am raspuns provocarii. In plus, la faza cu "sa o f**a pe ma-sa" ai dreptate, daca tot doreste actiune maica-sa e in fiecare zi acasa, nu? big grin

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru IAmAFreak):

Nu m-ai jignit, stai linistita, oricum nu il voi chema pe tata happy, o sa il las in pace.

| Aripi_Inger_1998 a răspuns:

Nu.l baga in seama si nu.l chema pe tatal tau la scoala e mai bine asa