| Daria a întrebat:

Astepati sa vina vacanta?love struckCe o sa faceti voi toata vara?

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Da o astept cu nerabdare.
Ce o sa fac eu in vacanta :
- Merg in tabara.
- Dresez catelu'
- Merg la strand si fluier dupa baoetii blushing.
- Ascult muzica.
- Imi rup gatul cu rolele.
- Merg la shopping cu prietenele mele cele mai bune love struck.
- Cant melodii d'ale lui Eminem cand fac dus blushing.
- Merg la cursuri de c-walk.

Si multe altele dar astea sunt ideeile care mi le-am propus acum!

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept poate dau de un loc de munca sau in cel mai pront caz sa ma sune ca m-am inscris la un curs de instalator (panouri fotovoltaice) asa nu mai stau prin casa.

| aliceinchains a răspuns:

Toată lumea așteaptă să vină vacanțahee hee.
În vacanță mi-am propus să citesc...multhappy...și să mă mai pun la punct cu unele materii la care nu mă descurc cum aș vreabig grin.

| Daria explică:

@nicoletalavinia14,examenele sunt pe 20 si 22 iunie. Dupa aceea esti libera, de ce sa nu te poti bucura de vara?laughing

| AlysaAly a răspuns:

Da! dabea astept. Imi este dor de prietenii mei si de iubitu meu, si vreau sa petrec fiecare minut si secunda din vacanta alaturi de el, iar peste o luna facem 1 an impreuna si vom face un chief cu toti prietenii nostri. Iti/Va urez vacanta placuta la toti.

| Andrei233 a răspuns:

Pai,eu voi avea o vara foarte incarcata.am bacul, iar dupa trebuie sa-mi depun dosarul la facultate.nu stiu daca o sa mai am timp de altceva.

| SyMy24 a răspuns:

Normal ca stept:X!
Pai nu prea stiubig grin.o sa stau pana tarziu cu prietenii sa ne jucam adevar sau provocare, sa radem sa povestim.
Distractie ca in toate verilehappy.

Tu ce o sa faci?

| forever4you a răspuns:

Pai pana pe 16 iulie de dimineata pana seara repetiti pentru teatru, apoi intre 16-18 iulie merg la Sighisoara pentru Concursul Medieval de Teatru Sighisoara, apoi cand vin acasa stau pe-afara, ma uit dupa baietiismug si pana incepe scoala relaxareee man b-)

| Aylee a răspuns:

Lucrez si fac sala. happy

| Simona a răspuns:

Sa imi scot media la mate, si pot sa zic ca a venit vacanta! :*

| mafi5 a răspuns:

Nu situ!laughing)

| KimY a răspuns:

Da,abia astept :X
Pai, ce-o sa fac in vacanta:
Plec in tabara la mare.
Plec in tabara la munte laughing
Excursii
Ascult muzica
Merg la strand
Dansez
Cant
Ies cu prietenii
Incerc sa aflu ce colegi o sa am la liceu` laughing
Merg la bunica`big grin
Etc...

| sherlock a răspuns:

O sa dorm.

| ombladon a răspuns:

Eu termin abia pe 8 iulie ca am practica...crying

| 96Madalina a răspuns:

Cred din punctul meu de vedere ca oricine asteapta vara si sincera m-am gandit sa calatoresc vara asta cu tatal meu pentru ca ...altceva nu am ce face...la mine in cartier e plictisealastraight face.Dar tu?

| ChRoM a răspuns:

La mare in Romania cam o sap practica 2 sau 3 sap la liceu putin prin oras pe la tara si o luna in Italia big grin :X

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai tinand cont ca sunt a 8a nu stiu cat de mult voi apuca sa ma bucur de ea...

| dixi9516 a răspuns:

Da o astept cu nerabdare.Ma voi distra tot timpul cu prietenii voi merge in club sau ma voi plimba prin parc prin oras nu stiu mai multe

| A98 a răspuns:

Sincer o sa merg la tara o sa ma distrez da nici invatatu nu il las deoparte.

| a_7338 a răspuns:

Petrec toata vara la mare :X

| Daisukee a răspuns:

Eu cred ca am sa ma plictisesc groaznic ...pana plec in spania,acolo incepe distractia :petreceri,plaja, agua parca, excursi big grin si da o astept ca m-am saturat de drogati din scoala asta laughing)

| Daisukee a răspuns:

DAria da funde nu mai dai si tu?

| crazyB a răspuns:

Deabea ast sa vina vacanta sa plec in Italia si la tzara.sa ma intalnesc cu toti prietenii de acolo:X:X

| justmegirl a răspuns:

Pai...ies afara.merg la munte, mare.stau la calculator,merg la piscina, ma joc pe ps2, ma uit la filme, ies in oras,, etc.

Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da astept sa vina vacanta.
Sunt nerabdatoare sa incep scoala, prima zi de liceu.
Elevi noi, prietenii noi, caractere noi, profesori noi, clase noi, banca mea noua si tot asa. Sunt curioasa si nerabdatoare.
Si ca sa imi alung nerabdarea in cele 2 luni si ceva de vacanta voi face plaja, voi citi, ma voi plimba si asa mai departe.

Dar tu?

| daniel_5197 a răspuns:

Pai sa vedem:
-3 zile viena sau venetia(inca nu m-am hotarat);
-excursie de 2 zile pana la sarmisegetuza(si cetatile dimprejur) cu bicicleta;
-prin parc cu rolele sau bicla daca reusesc sa o car pana acolo;
-prin parc si cafenele incercandu-mi norocul cu fetele;
-probabil ceva iesiri cu baieitii daca reusesc sa imi cumpar un "mijloc de locomotie" propriu;
Cam asta e, mi-am propus "to make the best out of this summer";

| bullet513 a răspuns:

Merg in excursie in Thailanda si in Spania... vin acasa si ma duc zilnic la STRAND!

| Anda_5861 a răspuns:

Logic:X...vine varumio si o sa fie o vara de neuitat...cand suntem amandoi nu ne oprim din raslaughing

| sabrisabrinuta a răspuns:

Eu debea astept vacanta mare! Ma voi distra, totusi ciudat e ca anul asta cam m-i-a placut sa nu fie vara.

| abababababri a răspuns:

Ma duc cateva saptamani la mamaia silvia si alte cateva saptamani la mamaia aneta iar restul acasa.