| Pitufinaa a întrebat:

Asteptati cu nerabdare sa inceapa scoala?
P. S.:Fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...nu laughing În primul rând că nu vreau să-l văd pe fostul prieten, în al doilea rând chiar nu am chef de şcoală după ce 3 săptămâni am lenevit şi am făcut ce am vrut laughing Îmi intru mai greu în ritm după o vacanţă yawn

7 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

DA!
Ca dupa ore ies cu colegii la biliard laughing

| ComatoseWine a răspuns:

NU.NU.NU.Prefer sa stau acasa,plimbareli,pretenasi,nu ore, teme, profi.Imi e dor doar de coleguti si sigur si lor le e dor de mine, de rautatile mele, de cum pierd la jocurile de carti pe porunci pentru ca mereu primesc porunci interesante.

| Bella12 a răspuns:

Da mai ales de pauze, si orele pe acolowinking
Depinde de proflaughing
Daca continuam distractia din pauze sau nusad

| adelaadelaadela a răspuns:

O DAAAAAAA sunt muuuuuuulte persoane de care imi e asa de dor( prin persoane nu ma refer si la profesori) Tu chiar dai funda?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pauzele,nu scoala... orele
funda?

| ShowTimeNelimited a răspuns:

Pff...eu mi-as dori sa fie numai vacanta.asi avea antrenament la fotbal in fiecare zi asi iesi pe teren cu frati mei masi plimba numai cu atv eu as vrea sa nu mai incep scoala mai ales cu profesori care i aveam laughing totusi asta e naveam ce facelaughing

| Spartan9 a răspuns:

Da doar de colegi, nu si de ore