| anonim_4396 a întrebat:

Asteptati scoala cu nerabdare?

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Asa si asa.Trecand in clasa a 9-a sunt curioasa sa vad cum e la liceuhee heedar deja ma gandeam la urmatoarea vacantalaughing
Tu?smug

7 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Nu

| AnaBlackVampire a răspuns:

Nu... teste, teme, profesori duri, colegi cretini...vacanta a fost prea scurta!

| Asiryx a răspuns:

La mine e primul an de liceu deci s-ar putea spune ca da astept cu nerabdare deoarece sunt curios despre cum o sa fie viata de liceu happy

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Da acum ma apuc de tipat o iubesclaughing))))))griazinca bleah

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Eu am bac anul asta asa ca nu astept deloc scoalalaughingo sa ma despart de cretinii mei colegi la care tin, de profesorii mei dragi carora le faceam capu tandari la orelaughinge misto la liceu pentru unii...pentru cei care isi iau bataie prin pauze si sunt bagati in wc nu cred ca e prea placut...asa ca astia care incepeti a 9abig grinaveti grija cum va integrati ca sa nu fiti cei umiliti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa... abia ast sa se term liceu, ink un an si bac. floare la ureche, hai toti la univ...atunci vom putea zice si noi GATA CU SCOALA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt boboc acum si sunt nerabdator