| cobuzgabriel a întrebat:

Buna seara,in curand din nou incepe scoalasad, vreti sa inceapa o asteptati cu nerabdare?

Eu unul trec in clasa 11 d voi avea doar probleme toti colegii se i-au de mine si imi e greata de ei.

Dar voi?

7 răspunsuri:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Nu prea se vede ca treci clasa a XI a.

| cobuzgabriel explică (pentru IzabellaVanessa):

De ce crezi asta?

| suntserios a răspuns (pentru cobuzgabriel):

Pentru ca ai niste probleme de copil de clasa a5a si nu stii sa scrii corect gramatical.

| cobuzgabriel explică (pentru suntserios):

Cred ca oricine poate avea probleme cu colegii la liceu, daca tu nu ai avut nu inseamna ca erai mai maturhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi e sila de colegi.
De o singura fata din toata clasa imi e dor.
In rest am la pitipoance proaste in clasa de mi-e rau, iar baietii sunt niste retardati carora le urla Guta-n casti si care nu sunt in stare sa poarte o discutie normala fara injuraturi. Plus ca aia de la alte clase sunt la fel, iesi pe hol si trebuie sa auzi pe cineva razand de tine sau mai stiu eu ce.
Anul trecut lansasera zvonul ca m-am dus eu sa urinez langa un altul, in aceeasi pisoarca d'aia sau cum ii zice. Numai retardati, de ce ai zice asa ceva daca nu-i adevarat? Sau altii ziceau ca m-au vazut ei pe mine fumand...jur ca nu inteleg de unde vin toti cretinii astia, lov-i-ar ciuma bubonica pe toti.

| Mihail2020 a răspuns:

Dece ii lasi sa te calce in picioare fii si dur cu ei sa ai tupeu luptate cu ei sa vezi ca daca ai tupeu curaj si putere nu sa ea nici unul de tine.

| Mihail2020 a răspuns:

Ca este clasa 11D nu 11 A adica sa stai in banca ta si alte chestii acolo este cu Tupeu cu forta deci daca nu vrei sa fii incalcat in picioare trebuie sa stii ca ceilalti din jurul tau sa te respecte chiar sa ii fie frica de tine.
Este o vorba veche daca o stii.
Tineti prieteni aproape si dusmanii si mai aproape.