| Silviu17 a întrebat:

Pe ce clasa treceti, asteptati cu nerabdare sa inceapa scoala? Funda+votisor...Cat mai multe raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Eu trec in clasa a 9 a si sunt nerabdatoare sa ma duc la scoala pentru a-mi cunoaste noii colegi si profesori dar sunt sigura ca entuziasmul va disparea dupa 2-3 saptamani de scoalalaughing

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu trec clasa a8a si nu vreau sa inceapa scoala.Cand ma gandesc ca mai sunt doar 2 saptamani incep sa tremur.

| SheCanFlyy a răspuns:

Trec a 8-a si nu, nu astept cu nerabdare sa inceapa scoala.Cand ma gandesc ca mai e putin si vine 12 sept mi se face rau :-

| AnonymousQ666 a răspuns:

Eu trec clasa a 4a sh sunt nerabdatoare deoarece le.am simtit ff mult lipsa colegilor.mai ales ca eu am fost plecata toata vara! sad de abia astept sa ii vad! happy

| SplashFire a răspuns:

Trec a 7-a, si in privinta scolii...imi e dor de colegi si de momentele amuzante din ore, dar cand ma gandesc la teste si la paginile intregi de invatat ma ia cu fiori laughing

| TrollHeart a răspuns:

Eu trec pe a 6-a si astept sa vad ce ma asteapta acolo! funda? big grin

| mar2012 a răspuns:

A 9 a si abia astept sa-mi cunosc colegii

| LoVeRainbowAnDmUsic a răspuns:

Eu trec in clasa a noua.si nu astept sa inceapa scoala...:]. fundita?

| DragosFku a răspuns:

Eu pe a-9 a si intr-un fel astept sa incep scoala si intr-un fel nu prea ca o sa fie mult de invatat etc.